Твердопаливний котел TERMIX SMART
Переваги та відмінні характеристики:
• Основна відмінна характеристика котла: при дуже повільному згорянні дров у котлі його коефіцієнт корисної дії залишається
Високим 91%
* Стабільний і оптимальний режим роботи котла: мінімальний - 7 годин, максимальний - 34 години. Режим часу горіння можна продовжити. Це залежить від ізоляціних характеристик приміщень, що обігріваються, якості опалювальної системи, виду
палива Т.Д.
* Камера підігріву повітря забезпечує обігрів повітря, що надходить у місце горіння. Так покращується якість горіння.
• Повне згоряння палива забезпечує економну витрату палива.
* Золу достатньо видаляти 2-3 рази на місяць.
* котел виконаний у формі циліндра, що дозволяє легко
витримати різницю тиску на стінки котла, тому продовжується термін служби котла.
• Висота котла досить імпозантна, але в котельни він заимає дуже мало місця.
1 - камера згорання; 2 - водний контур; 3 - теплоізоляційна оболонка; 4 - захисний (облицювальний) корпус; 5 - ніжки котла; 6 - дно котла; 7 - підключення зворотної води; 8 - підключення води, що подається; 9 - підключення термометра котла; 10 - каппіляр датчиків; 11 - підйомний трос труби подачі повітря; 12 - дверцята завантаження дров; 13 - дверцята для очищення золи; 14 - короб вентилятора; 15 - під'єднання димоходу; 16 - розподільник повітря; 17 - підйомний механізм труби подачі повітря; 18- камера підігріву повітря; 19 - заслонка для установки потужності; 20 - болт для фіксування заслонки потужності; 21 - труба подачі повітря; 22 - шуруп для зачепу розподільника повітря; 23 - дротяний шплінт; 24 - гак для фіксування підйомного тросу; 25 - вентилятор; 26 - пульт управління; 27 - вибуховий клапан.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termix |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 35 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Стружка |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 400 л |
| Объем воды в котле | 53 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 210 град. |
| Площадь обогрева | 350 кв.м |
| Цвет | Желтый |
| Вес | 315 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 4 мм |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 0.18 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 55 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2070 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Диаметр дымохода | 159 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Охлаждающий контур | Нет |
| Дисплей | Да |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Нет |
| Защита от замерзания | Нет |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Нет |
- Цена: 82 620 ₴








